Sabit Telefonunuza Servet ÖdemeyinMyvoip telekomünikasyon hizmetleri ile sabit telefonda sabit fatura dönemi bitiyor. HD ses kalitesinde, sanal santral hizmetli Myvoip işletmelerin sabit telefona servet ödediği devri sona erdiyor.

HD SES KALİTESİ

Myfi Networks’ün telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren markası Myvoip, sunduğu cazip iletişim seçenekleri ile işletmeleri ve evleri sabit telefon giderlerinden kurtarıyor. HD ses kalitesinde telefon görüşmesi yapmaya olanak sağlayan Myvoip’in ayrıca özel numara bloklarından istediğiniz telefon numarasını almanızda mümkün.

SANAL SANTRAL

Myvoip’in sunduğu sanal santral hizmeti ise özellikle işletmelere rahat bir nefes aldırıyor. Sanal santral ile gelen çağrılar özel ses kayıt sistemi ile karşılanıyor. Ardından arayan kişiyi görüşmek istediği dahili telefona yönlendiriyor. Myvoip’in sanal santral hizmetinde cep telefonları da dahili hatlara eklemek mümkün. Yani ofis dışında bile olsanız, gelen arama sanal santral tarafından cep telefonunuza yönlendirilebiliyor.

YÜKSEK FATURALARA SON

Myvoip taahhüt ve fatura gereksinimi olmadan ön ödemeli tarife ile kullanılıyor. Yani Myvoip ile sabit fatura ödemek yerine sadece kullandığınızı kadarını ödüyor, gereksiz fatura masrafları ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yüksek telefon giderlerini en aza indiren Myvoip’i hemen kullanmaya başlamak için +90 264 440 00 00 numaralı telefondan bilgi almak mümkün. 

Diğer Haberler

Online İşlemler


Gizlilik ve Kullanım Koşulları © 2019 MYFI. Her Hakkı Saklıdır.