Nedir Bu Myfi?Yeni nesil internet Myfi, altyapı gereksinimi olmadan sabit internet kullanımını sağlayan bir teknolojidir. Peki ama nasıl?
Öncelikle sorunumuzu tanımlayalım, yani Altyapının ne olduğundan başlayalım...
Nedir bu altyapı. Bildiğiniz gibi hızla büyüyen Türkiye’de şehirleşme ve yeni yerleşim alanlarının yayılması da adeta bir patlama yaşanıyor.
Örneğin gözünüze kestirdiğiniz nefis bir ev var.
3+1, manzarası harika, nemi rutubeti yok, alttan ısıtmalı, hatta kirası da süper üstüne üstlük sıfır bina.
Emlakçı ile anlaştınız eşyaları taşıdınız depozitonuzu kiranızı verdiniz ki sürprizle karşılıyorsunuz…
Yeni bina olduğu için telekomünikasyon altyapısı yok?
Türkçesi binada internet kutusu yok.
Hali ile internet hizmetinden yararlanmanız mümkün değil.layalım? Nedir bu altyapı. Bildiğiniz gibi hızla büyüyen Türkiye’de şehirleşme ve yeni yerleşim alanlarının yayılması da adeta bir patlama yaşanıyor. Yerleşim birimlerinin bu kadar hızlı ilerlemesi elbette telekomünikasyon altyapısındaki eksikleri de beraberinde getiriyor. Örneğin gözünüze kestirdiğiniz nefis bir ev var. 3+1, manzarası harika, nemi rutubeti yok, alttan ısıtmalı, hatta kirası da süper üstüne üstlük sıfır bina. Emlakçı ile anlaştınız eşyaları taşıdınız depozitonuzu kiranızı verdiniz ki sürprizle karşılıyorsunuz… Yeni bina olduğu için telekomünikasyon altyapısı yok? Türkçesi binada internet kutusu yok. Hali ile internet hizmetinden yararlanmanız mümkün değil.
Peki Ne Yapmalısınız?
Bunun 2 yolu var...

1)

Hemen yetkili altyapı firmasına gidip bir dilekçe vermeli ve sizin binanızı yatırım programına almalarını istemelisiniz. Bu dilekçe ile binanıza internet altyapısı bağlanacaktır ama bu işin oldukça uzun sürdüğünü de belirtelim. Uzunluğunun ne kadar olduğunu google’yarak bulmanızı tavsiye ediyoruz.

2)

Hemen Myfi’ye gelerek altyapı beklemeden Air Fiber teknolojisi ile tanışabilirsiniz. Örneğin eğer evinizde altyapınız yok ve siz internet hasreti çekiyorsanız buna hemen son vermek için “YETİŞ MYFİ” demeniz ya da o mavi yazılı feryada tıklamanız yeterli (buraya tıklasanız da olur siz yabancı değilsiniz)
Şimdi altyapının ne olduğunu, Myfi’nin altyapı dinlemeyen özgür tarzını öğrendiğimize göre bunu nasıl yaptığımızı anlatmaya sıra geldi. Size altyapısız interneti Air Fiber Teknolojisi ile sağlıyoruz. Yani cep telefonlarınıza interneti aldığınız kablosuz sistemi, biz evinizde sabit hale getiriyoruz. Üstelik sınırlama olmadan kullanın diyoruz. Adil Kullanım Kotası Koymuyoruz. Hatta taahhüt vermek gibi şeylerde istemiyoruz. Ön ödemeli sistem ile myfi.com.tr adresinde online işlemlerden yüklemeni yapıp dilediğince kullan diyoruz.

Yani özetle.
Myfi özgürlüktür.
Myfi Limitlerini yıkmaktır.
Myfi, sınırlarını kendin çizmektir.
Myfi, Her Yerdeki İnternettir.

Diğer Haberler

Online İşlemler


Gizlilik ve Kullanım Koşulları © 2019 MYFI. Her Hakkı Saklıdır.