Yazlıklar Myfi ile İnternetsiz KalmıyorFATURA KABUSUNA SON

Limitsiz ve kotasız internet Myfi, abonelerine sunduğu dönemsel paketlerle yazlıkçıların da yüzünü güldürüyor. Sakarya’nın internet servis sağlayıcısı Myfi, taahhüt gerektirmeyen ön ödemeli tarifleri ile seçtiğiniz paketi dilediğiniz zaman kullanmanıza olanak sağlayarak, sizi büyük internet faturalarından kurtarıyor.

İSTEDİĞİN ZAMAN KULLAN

Sapanca ve Kırkpınar’da yazlık evi olan vatandaşlar için kapsama alanını genişleyen Myfi, bu bölgelerde yılın belli zamanları bulunan vatandaşların evine sabit internet hizmeti sağlıyor. Üstelik telefon altyapısı gerektirmeyen Myfi internet paketleri ile, dilediğiniz ay internetinizi kullanıp dilediğiniz ay ön ödeme yapmayarak paket kullanımını sona erdirebiliyorsunuz. Kullanmaya tekrar başlayacağınız zaman ise tek yapmanız gereken, myfi.com.tr üzerinde bulunan Online İşlemler’den ödeme yaparak paketinizi aktif hale getirmek yada Faturamatik bayilerine giderek paket seçimi yapmak.

İNTERNETSİZ YAZLIK KALMIYOR

Myfi’nin dönemsel paketleri ile yılın belli dönemlerinde yazlıklarında olmalarına rağmen internet kullanmak için tüm yıl için para ödeyen kullanıcıları düşündüklerini kaydeden Myfi Networks Genel Müdürü Hakan Yıldız, “Sapanca ve Kırkpınar’da yazlıkları bulunan vatandaşlar internet kullanmak için satın aldıkları internetin faturasını 12 ay boyunca ödüyor. Ancak sadece yılın belli günlerinde bu evlerde oldukları için ekstra bir maliyet ortaya çıkıyor. Myfi olarak bunu sona erdiriyoruz. Telefon altyapısı gerektirmeyen airfiber teknolojimizi kurduktan sonra abonemiz dilediği ay internetini kullanıp dilediği ay paketini dondurabiliyor. Böylece internetsiz yazlık kalmıyor” dedi. Myfi’ue abone olmak ve bilgi almak için 0264 444 00 00’i arayabilir yada www.myfi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Haberler

Online İşlemler


Gizlilik ve Kullanım Koşulları © 2019 MYFI. Her Hakkı Saklıdır.