Hizmetlerimiz

METRO ETHERNET

İnternet, günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline geldi. Özellikle şehirlerde,…

İncele
Air Fiber
Airfiber adında da anlaşılacağı üzere fiber internetin, kablosuz olarak sunulması anlamına gelmektedir. Kablolu fiber internet bağlantısı alt yapısının olmadığı yerleşim alanlarında internet erişimi için çözüm olan bu hizmet, fiber internet bağlantısını, dağıtım merkezleri üzerinden baz istasyonu mantığı ile müşterilerin alıcılarına dağıtarak internet bağlantısı kullanımı sağlamaktadır.Tamamen yasal olan bu hizmet, kullanıcıların talepleri doğrultusunda verilmektedir.
İncele
Fiber İnternet
Fiber internet, fiber optik kablolarla sağlanan erişim sistemine verilen isimdir. Veriler, elektrik yerine ışığı ileten cam veya plastik tellerden oluşan fiber optik kablolar üzerinden taşınır. Fiber kablolar sayesinde fiber internet hızı diğer internet bağlantılarına göre daha yüksek olur. Dünyanın en yüksek internet hızı olarak kabul edilen fiber internet, fiber optiğin içerisinde bilgilerin çok hızlı hareket etmesinden dolayı “ışık hızında internet” olarak da nitelendirilmektedir.
İncele
Myhotspot
MyHotSpot, işletmelerin WİFİ’lerini özelleştirmelerini, para kazanmalarını ve yönetmelerini sağlayan Bulut Tabanlı Hotspot denetleyicisi ve yöneticisidir. Genellikle birden fazla kullanıcının olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Okul, Yurt, Otel, Restorant, Hastane, Etkinlikler ve daha fazla noktada kullanılmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi sağlamak, müşterilerin yalnızca sizi takdir etmesinin yanı sıra daha fazla sayıda durumda sizlerden bekledikleri bir kolaylıktır.
İncele