Myhotspot

MyHotSpot, işletmelerin WİFİ’lerini özelleştirmelerini, para kazanmalarını ve yönetmelerini sağlayan Bulut Tabanlı Hotspot denetleyicisi ve yöneticisidir. Genellikle birden fazla kullanıcının olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Okul, Yurt, Otel, Restorant, Hastane, Etkinlikler ve daha fazla noktada kullanılmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi sağlamak, müşterilerin yalnızca sizi takdir etmesinin yanı sıra daha fazla sayıda durumda sizlerden bekledikleri bir kolaylıktır.

Myhotspot Nedir ?

MyHotSpot, işletmelerin WİFİ’lerini özelleştirmelerini, para kazanmalarını ve yönetmelerini sağlayan Bulut Tabanlı Hotspot denetleyicisi ve yöneticisidir. Genellikle birden fazla kullanıcının olduğu alanlarda tercih edilmektedir.

Okul, Yurt, Otel, Restorant, Hastane, Etkinlikler ve daha fazla noktada kullanılmaktadır.

ÜCRETSİZ WiFi TEKLİFİ

Ücretsiz Wi-Fi sağlamak, müşterilerin yalnızca sizi takdir etmesinin yanı sıra daha fazla sayıda durumda sizlerden bekledikleri bir kolaylıktır. MyHotSpor yalnızca müşterilerinize aradıklarını vermenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda WiFi’nizi bir pazarlama aracına dönüştürür.

MÜŞTERİ BAĞLANTISI

Müşterileriniz, markanızı ve pazarlama kampanyalarınızı gösteren özel portal sayfanız tarafından karşılanır.E-posta, Sosyal Medya, TC No,SMS, Anket Doldurma ve diğer birçok giriş yöntemi ile bağlantı kurmalarını sağlayabilirsiniz. Bağlandıktan sonra müşterilerinizin zamanını, hızını ve veri sınırlarını kontrol edebilirsiniz.

BAĞLI KALMA

Müşterilerinizin sizi tekrardan tercih etmesini sağlayın! Müşterilerinizin geri gelmelerini sağlamak için e-posta adresini veya sosyal medya bilgilerini kullanarak bir bültene ekleyin, etkinliklere davet edin, kampanyalarınızı tanıtın veya diğer pazarlama promosyonlarınızdan haberdar olmalarını sağlayın. Kullanımı kolay MyHotSpot Portal ile her şeyi yönetmek kolaydır.