Depremzedelere İlk 1 Ay Ücretsiz

Myfi olarak depremzedelere yardımcı olmak amacıyla bir kampanya başlatıyoruz. Kampanyamız depremde evlerini kaybeden ve internet erişimi konusunda sorun yaşayan kişiler oluşturulmaktadır. Myfi, Depremzedelere ilk 1 ay ücretsiz kampanyamızla depremzedelere ücretsiz ışık hızında internet hizmeti sunmaktadır.

Son yaşadığımız deprem felaketi, ülkemizde yaşayan herkesi derinden etkilemektedir. Bu nedenle, Myfi depremzedelerin hayatını biraz olsun kolaylaştırmak, onlara destek olmak amacıyla bu kampanyayı başlatmaktadır. Bu kampanya depremzedelerin ışık hızında internet erişimine olanak sağlamaktadır. Günlük hayatlarını sürdürmelerine yardımcı olmaktadır. Bir ay boyunca ücretsiz internet hizmeti alarak, insanlar işlerini online olarak yürütebilmektedirler. Haberleri takip edebilir ve sevdikleriyle iletişim kurabilmektedirler.

Kampanyamıza katılmak için, depremde evlerini kaybeden veya internet erişimi konusunda sorun yaşayan kişiler bize başvuru yapabilmektedirler. Başvurular, Myfi’nin web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Başvurular değerlendirildikten sonra, depremzedelere ilk bir ay ücretsiz internet hizmeti sağlanmaktadır. Kampanyamızın detayları hakkında daha fazla bilgi edinerek başvuru yapabilirsiniz. Kullanıcılarımız Myfi internet sayfamızı ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetleri temsilcilerimizle iletişime geçebilmektedirler.

Myfi olarak, toplumsal sorumluluğumuzun farkındayız. Depremde mağdur olan insanlara yardım etmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bu kampanya ile birlikte, depremzedelerin hem günlük hayatlarını sürdürmeleri amaçlanmaktadır. Hem de Myfi’nin ışık hızında kesintisiz internetinden faydalanmaları amaçlanmaktadır. Sizler de Myfi ailesine katılarak, en yüksek hızda ve sınırsız internet hizmetimizden faydalanabilmektesiniz. İyi bir internet deneyimi için Myfi’yi tercih edin.