Şehit Gazi

Myfi, ülkemizin güvenliği için canlarını feda etmiş şehitlerimizin, gazilerimizin yakınlarına özel kampanya sunmaktadır. Bu kampanya ile, şehit, gazi yakınlarının internet erişimi konusunda yaşadıkları sorunlara bir nebze de olsa çözüm sağlamayı amaçlamaktadır. Sizlerin yanında olmak, en azından küçük bir katkıda bulunmak ise bizim için bir görev sayılmaktadır.

Kampanya kapsamında, şehit ve gazi yakınlarına ilk 2 ay ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır. Böylece, internet erişimi konusunda yaşanan sorunlar nedeniyle yaşanabilecek zorlukları en aza indirmeyi hedeflemektedir. İlk 2 ay boyunca sizlere, ücretsiz bir şekilde ışık hızında internet hizmeti sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında, kullanıcılar100 Mbps hızında sınırsız internet kullanımı hakkı elde edebilmektedir. Böylece, AirFiber internet sayesinde sevdiklerine daha kolay erişebilir, haberleri takip edebilir ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Kampanyanın amacı ülkemizin kahramanlarına ve onların yakınlarına destek olmaktır. Öte yandan onların yaşamlarını biraz olsun kolaylaştırmak ve onların yanlarında olduğumuzu hissettirmektir. Bu kampanyayı, ülkemizin güvenliği için canını feda etmiş şehitlerimize ve gazilerimize bir borcumuz olarak görmekteyiz ve onların ailelerine destek olmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Myfi’nin bu kampanyasından yararlanmak için, şehit veya gazi yakını olduğunu belgeleyen kişiler bize başvuru yapabilmektedirler. Başvurular, Myfi’nin web sitesinden yapılmaktadır. İkinci olarak başvurular değerlendirildikten sonra, şehit ve gazi yakınlarına ilk 2 ay ücretsiz internet hizmeti sağlanmaktadır.

Myfi olarak, vatanımız için canlarını feda etmiş şehitlerimize ve gazilerimize minnet borçluyuz. Böylece bu kampanya ile, onların yakınlarına biraz olsun destek olmayı amaçlamaktayız.