Ev İnternet Hizmeti

Bugünün dijital dünyasında Myfi, sağlam altyapısı ve yüksek hızlı internet bağlantısı ile sizlerle buluşuyor. Myfi ev internet hizmeti ile yerel sunucu destekli online oyunlar oynamak, en çok tercih ettiğiniz spor, belgesel ve haber kanallarını takip etmek, web sitelerini veya projeleriniz için kullanabileceğiniz sunucular kurmak, en güncel filmleri, ödüllü dizileri takip etmek artık çok daha kolay.

Airfiber internet ve voip telefon seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunan myfi, kesintisiz ve yavaşlama yaşamayan internet hizmeti ile video akışı, online oyun, bulut depolama ve benzeri hizmetlerin kesintisiz olarak kullanılmasını sağlıyor. Sürekli güncellenen cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız ve taahhütsüz internet avantajların yanı sıra mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verirler. Bununla birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedirler. Myfinin müşterilerine sağlamış olduğu 7/24 teknik destek hattı vardır. Böylece olası sorunlar karşısında hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edip ve müşterilerini mağdur etmemektedir. Böylece, esnaflara internet hizmeti sayesinde kullanıcılar sorunlarını kısa sürede çözebiliyor. İnternet hizmetinden kesintisiz bir şekilde yararlanmaya devam edebiliyorlar.  Dünyayı evinize getiren sınırsız, taahhütsüz ve limitsiz internet Myfi’de. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan Myfi’nin hızlı ve güvenli internetinden faydalanın. Size özel kampanyaların keyfini çıkarın.

Myfi‘nin ev internet hizmeti, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Myfi, teknolojik alt yapısını sürekli olarak güncelleyerek müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Eğer hızlı ve güvenilir bir ev interneti hizmeti arıyorsanız, Myfi sizin için doğru seçim.