Siber Güvenlik ve Bilişim İnternet Hizmeti

Myfi, siber güvenlik ve bilişim internet hizmeti şirketlerinin ihtiyaç duyduğu yüksek hıza, kesintisiz internete sahiptir. Dolayısıyla fiber optik internet bağlantıları sunmaktadır. Bu sektörlerde faaliyet gösteren şirketler için yüksek internet hızı ve kesintisiz bağlantı hayati önem taşımaktadır.

Myfi, siber güvenlik ve bilişim internet hizmeti firmalara sunduğu özel internet paketleriyle saldırı tespiti yapar. Önleme sistemlerinin de kesintisiz çalışmasını sağlar. Ayrıca Myfi, yüksek bant genişliğine sahip internet bağlantısı sunar. Bu sayede bilişim şirketlerinin bulut tabanlı servisleri ve yazılımları sorunsuz bir şekilde faaliyet gösterir. Myfi‘nin müşterilerine sağlamış olduğu 7/24 teknik destek hattı vardır. Olası sorunlar karşısında hızlı ve etkili bir şekilde soruna müdahale edip müşterilerin mağdur etmemektedir. Myfi‘nin Air fiber kablosuz, altyapısız, havadan interneti, yüksek hızları ve kesintisiz bağlantısı ile öne çıkıyor. Bulunduğunuz her yerde Myfi‘nin internet ağına bağlanarak, hızlı ve güvenli bir şekilde internetin keyfini çıkarması sağlanır. Ayrıca, Myfinin teknolojisi sayesinde, internetinizin kalitesi hep en üst seviyede olur, kesintiler olmadan internetinizi kullanabilirsiniz.

Myfi, tüm internet altyapısını kendi bünyesinde bulundurduğundan internet hizmetinin güvenilirliği, kesintisizliği konusunda üstün hizmet sunmaktadır. Ayrıca siber saldırılara ve tehditlere karşı ciddi güvenlik önlemleri almış ve altyapısını koruma altına almıştır. Bilişim ve siber güvenlik sektörleri için güvenilir ve kesintisiz internet bağlantısı Myfi için hayati önemdedir. Dolayısıyla bu alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin iş ortağı olarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.