Turizm Otel ve Yurtlar İnternet Hizmeti

Turizm sektörü, dünya genelinde milyonlarca insanın seyahat ettiği ve konakladığı bir sektör olarak öne çıkıyor. Myfi bu sektörde yer alan otel ve yurtlar için, konuklarının internet ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunar. Müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmaya çalışır. Myfi, turizm otel ve yurtlar için sunduğu internet hizmeti ile konukların ihtiyaçlarını karşılıyor. Kurumlara özel hızlı indirme ve yükleme, sizlere özel tahsis edilen paylaşımsız altyapısı sunar. Öte yandan Simetrik internet özelliği ile Myfi Metro Ethernet her zaman yanınızda.

Myfi, yüksek hızlı internet hizmeti sunarak, konukların internete daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde erişmelerini sağlıyor. Ayrıca, turizm otel ve yurtlar için özelleştirilmiş internet hizmeti vardır. Böylece konaklama işletmeleri ihtiyaçlarına uygun internet hizmeti seçeneklerinden yararlanabiliyorlar.

Myfi, turizm otel ve yurtlara sunduğu internet hizmeti ile işletmelerin ve konukların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bununla birlikte işletmelerin de ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Myfi internetin metro internet paketi sayesinde; internet kullanımının yoğun olarak yapıldığı büyük ölçekli işletme veya şirketlerinizde maksimum internet hızına ulaşabilirsiniz. Turizm otel, yurtlar için internet hizmetinde, Metro Ethernet, şirketinize\kurumunuza özel çekilen fiber kablo bağlanıyor. Dahası 100 Gbps’ye kadar bağlantı hızı sağlayan geniş bant internet erişim teknolojisine sahiptir. Airfiber İnternet ile IP tabanlı ses ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli hayat kolaylaştırıcı seçenekler sunar. Sonuç olarak altyapısı olmayan yerler için, turizm otel ve yurtlar için çözüm Myfi.